Praha 3.4.2017 Dream Machine Tour

5. listopadu 2018 v 13:00 | Petra |  Na tourné
Po našem prvním koncertu v Lipsku jsme byly nadšené, show vypadala úžasně a tak jsme se nemohly dočkat Prahy, která byla dva dny po Lipsku. Na to, že v den koncertu bylo v Lipsku nádherně, na druhý den ráno kdy jsme se vracely domů bylo pochmurno, mlhavo a nehezky. O to víc nás překvapila naše domovina, kam když jsme přijely bylo nádherné teplo a sluníčko.

V autě tedy začaly padat vtipy na téma, že napíšeme Kaulitzovým ať jedou do Prahy už dnes, je tu krásně a podobné. Ano čekaly jsme, že kamiony pojedou hned v neděli po ránu, ale kluci si skočí ještě zakousnout švestkový koláč k babičce dvojčat (ještě když Tom během Scream VIP v Lipsku na to téma dělal vtipy), pořád tam byli tak nějak doma.

Cesta to nebyla nijak dlouhá, všude skvěle průjezdná v Praze jsme byly nad očekávání brzy a proto jsme se rozhodly - díky dobrému počasí a i tomu, že to bylo prakticky cestou, se zajet podívat k Sasazu. Hlavně jsem tam chtěla já, abych věděla jak na tom je co se dostupnosti autem týče, což se nám na druhý den dosti oplatilo.

Jaké překvapení pro nás bylo když jsme přijely k Sasazu kde už stály Tourbusy, tedy skupina už byla na místě a to mnohem dřív než my. Protože jsme byly všechny nadšené z předešlého koncertu a plné energie chvíli jsme ještě před Sasazu zůstávaly a probíraly všechno možné, pravděpodobně i to nemožné. Následně jsme pokračovaly v cestě, protože mi ještě zbývalo odvézt ty dvě na místo kde jsem je v pátek ráno nabrala. Trochu se mi zželelo Mintam, protože z daného místa to Kája měla domu asi dvě minuty pěšky, zato M. asi 45 minut metrem s přestupama a autobusem, tedy jsem nakonec navrhla, že si ještě udělám zajížďku a odvezu i ji k domovu. Rozloučily jsme se tedy s Kájou a vyrazily dál na cestu Prahou, projely jsme Letenským tunelem, kde jsme kvůli červené na semaforu byly nuceny zastavit na mostě.

Přišlo mi neobvyklé na neděli odpoledne, že na náplavce bylo docela dost lidí, ale bylo krásně tak proč ne. Přesto jsem si neodpustila poznámku "Na náplavce je lidí jak kdyby tam venčili Kaulitzovi" a se zelenou jsem se rozjela dál, vyhodila Marii doma a vyrazila na cestu k sobě domu.

Proč jsem to vlastně psala? - Protože ti Kaulitzovi v tu dobu tam skutečně venčili. Zpětně mi to přijde opravdu smutné xDDDNa druhý den ráno jsem vstávala s tou nejhorší možnou náladou. Unavená po všem tom cestování autem, nadcházející koncert a setkání mi moc spát nedalo a ještě do oken bubnoval déšť. Příprava tedy na koncert u mě moc neproběhla, zvlášt po zkušenostech z FIA Tour. Tedy jsem na sebe prostě něco hodila, bez make-upu , vlasy jenom do culíku a už už abych vypadla, protože jsem doufala, že setkání s holkama ještě před koncertem mi zvedne náladu. Bylo to horší, Kája se prostě upravovat chtěla a tedy nechtěla vyrážet z domova dřív než byla domluva a to strhlo menší hádku.

Jenže kdo nás zná, ví že se štěkáme prostě docela často, kolikrát i ze srandy, tedy hned jak jsme se sešly a byly zase spolu, bylo po hádce a vydaly jsme se k Sasazu, kde jsme byly dřív než ostatní holky, tedy jsme jen zaparkovaly před vstupem a čekaly. Mezitím přijelo černé auto, které mě chvíli deprimovalo jak jezdí sem a tam, než jsem pochopila o co jde v moment kdy z něj vyskákali ti čtyři včetně psů a zapadli do haly.

Díky bohu, že jsme jeli tím autem až k hale, déšt neustával a tak místo aby jsme my vystupovaly z auta tak do auta fanoušci přibývali. Tedy jsme v autě přečkaly celý čas než začal přednostní vstup pro VIP balíčky, samozřejmě za dobré nálady, trochou piva, jinak by čekání byla nuda.

Mintam protože ji znám už roky jsem nechala klíče od auta aby mohly zůstat s holkama schované než začnou pouštět klasické vstupenky a my si s Kájou šly stoupnout do fronty Humanoid, kde jsme i přesto, že jsme šly přesně na čas, pěkně zmokly.

Měly jsme předem vymyšlený plán, všichni se určitě pohrnou k podiu, ale my věděly že Sasazu má balkonky. Tedy to bylo jasné, hned jak nás pustí musíme nahoru na balkonek na levou stranu k Tomovi. Přesně, hned jak nás pustili jsme běžely napravo xD, naštěstí nám to došlo docela brzy a ještě chybu napravily. Na balkonky se lidi nijak extra nehnali, tedy jsme byly s Kájou schopné udržet místo u nás i pro holky co přišly po nás.

Uznávám, že jsem nikdy neměla na skupinu lepší pohled, než právě na tomto koncerě a nejen pohled, směly jsme si tam zapálit, chodil nám tam ochotný číšník s pivem a měli jsme i vlastního security kterého tam beztak poslal nasranej Tom. Proč nasranej? No však si ty zábrany na každém koncertě určuje on osobně, tedy bych tvrdila, že i ty které jsou na balkonku. At je tam dával kdokoliv, dal je špatně, protože jsme jako jediné viděly v přímém přenosu příchod kapely na podium, ještě dřív než bylo zdrávo. Prakticky jsme byly nad podiem, kdyby nám nedej bože něco vypadlo z rukou, nejspíš by to Tomovi skončilo na hlavě. Nikdy bych mu to neudělala.

Koncert byl opravdu nejlepší na jakém jsem kdy byla. Měly jsme možnost vidět všechny detaily, z počátku několik velice obávajících se pohledů Toma aby jsme po něm opravdu něco nehodily, později se i usmál, to byl u něj výkon tedy (potlesk). Vlastně jedinej, kdo nám za celý koncert nevěnoval ani pohled byl Hagen! I Bill nám věnoval hned několik usměvů když jsme rozjařile tančily na balkonku - v jedné ruce pivo v druhé cigareta. A v neposlední řadě Gustav, který se rozhodl nám na závěr koncertu hodit lahev. No zvládl nás všechny polít a pravděpodobně nebýt toho, že jsem mu nechtěla nazpět dolu hodit můj mobil, který jsem toho času držela v ruce, bych lahev i chytila, protože jednou rukou jsem ji měla, ale prostě vypadla. No snad měl někdo dole radost.

Tenhle koncert budu mít v paměti opravdu dlouho a moje nálada z rána byla ihned tatam. Po koncertě nás čekalo setkání s kapelou, z Varšavy jsme tak nějak věděly co očekávat, tedy jsme se s holkama rozloučily a šly za Thorstenem, který po hale běhal s cedulkou Humanoid. Opět jsme se tedy přesunuly do místnosti kde už čekaly ony čtyři židličky. Tady čekání bylo snad ještě delší než na FIA, ale měli jsme co dělat, Bill z backstage vesele postoval instastories. Nakonec všichni čtyři dorazili na místo a začaly se rozbalovat dárky, odpovídat na otázky dokud nevypršel čas a my opět nevytvořili řadu podél místnosti.

Celý čas od FIA tour jsem si říkala, že další setkání s nimi, chci selfie jen s Tomem, prostě je celých těch 12 let můj oblíbenec a ja si nemůžu pomoct. Moje odhodlání bylo obrovské, stejně tak nervozita. Ale odhodlání vyhrálo a tedy jsem k nim skutečně došla a požádala si o fotku pouze s Tomem. Ochotně si vzal telefon a udělal několik fotek, pak profi foto a další.


Je mi líto, že sem nesepíšu jak probíhalo Káji setkání (předpokládám ho doplní pod můj text) , ale ja si to opravdu nepamatuju, nevím jestli nervozita nebo odhodání nebo šok že je zase vidím tak blízce, mi zatemnilo mozek xD protože opravdu ani nedokážu říct či šla předemnou nebo za mnou. Ačkoliv tuším, že předemnou a původně chtěla foto jen s Billem a nakonec se rozhodla pro foto s celou skupinou.

A tímto byl završen pro nás tehdy poslední koncert Dream Machine tour.

PS: přidala bych sem fotky a videa z koncertů, protože tento koncert na to byl opravdu ideální s našim výhledem, bohužel jsem pár měsíců na to udělala ze svého iPhone 6 rozkládací "véčko" a samozřejmě jsem neměla zálohu, nicméně už se na znovuzískání dat z telefonu pracuje, tedy časem to na blog dám. Zatím jen fotografie Toma jako příklad našeho výhledu.


***

Vsuvka od Káji:

Živě si pamatuju tvojí nervozitu a taky můj úžasný nápad :D "Just Tom, no Britney Spears". :D

Podle fotek je už jasné, že i selfie probíhalo s celou skupinou a tentokrát jsem šla po tobě a nakráčela tam se slovy "Hey Guys", na což mi všichni zdvořile odpověděli. Trochu jsem zazmatkovala když mi Tom vracel telefon, protože než jsem si uvědomila, že na šatech nemám kapsy, musela jsem být docela za blbku xDDDD No jo no, přítomnost těch čtyř s člověkem dělá divy.

Taky jak jsi mohla zapomenout, že když jsem od nich odešla zmatená jak lesní včela, tak jsem si vesele chtěla jít pro dárečky a nechala bych tam tašku. TAŠKU. TAŠKUUUUUUU.

Tašku? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama